Wspaniała sesja z Moniką. Trochę z senstymentem ją wspominam. Cały urok umawiania się na nią, kiedy Monika zaczęła mi opowiadać jak to ona zrobi krew. Hmm powiedziałem ok, zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Jaki jest finał ? W tej chwili Monika kończy szkołę Dziewulskich. Tą samą, która robi na najwyższym poziomie charakteryzacje do filmów. Strasznie przyjemnie patrzy się na to, że Monisia - tutaj w roli charakteryzatorki i modelki poszła w ślady swojej pasji i to że mogę ją podglądać na fejsiku sprawia mi ogromną frajdę kiedy widzę jej postępy i to jak z miesiąca na miesiąc przedstawia co rusz to mocniejsze, wyglądające bardzo wiarygodnie charakteryzacje. Tak trzyma Monia !

monika hell

monika hell2

 

Jakiś czas temu stworzyliśmy wraz z Justyną sesję na cmenatarzu żydowskim w Chęcinach. Przyznam szczerze, że ta sesja zapadła mi w pamięć dość mocno. Wynika to chociażby z faktu, że była ona w każdych wiadomościachm faktach, portalach internetowych a sam TVN pofatygował się żeby przeprowadzić ze mną wywiad na temat tej sesji. Miło :) 

cmenatarz

 

Znów na tapecie Monika. Ta sama, która siebie ucharakteryzowała w jednym z powyższych artykułów. Tutaj w roli osoby wyłącznie odpowiedzialnej za charakteryzację. 

aga ring2

 

Przed moim obiektywem znajdują się też znane osoby, które niekoniecznie z polityką mają coś wspólnego, choć z drugiej strony żeby aż tak daleko były to też nie. Na zdjęciach Kasia Kozak. Jedna z redaktorek Radia Kielce. Tutaj w bardzo zmysłowej, kobiecej odsłonie.

kasia koza

 

Druga odsłona Agi wykreowanej przez Monikę.

aga ring3

 

Sylwia w klimacie upojnego południa. 

malina1 malina3

 

fsfsfsfsffs