Będziemy Wam tutaj chwalić się co jakiś czas naszymi albumami, zdjęciami , projektami wykonywanymi dla naszych klientów. Będziecie mogli podejrzeć jak wyglądają poszczególne produkty, aby przy wyborze własnego albumu mieć choć odrobinę łatwiejszy wybór. Spróbujemy Wam pokazywać różne serie, opisując je jak najbardziej konkretnie. Nazwami, seriami, słowami kluczowymi.

 1. ALBUM KAROLINY I MARKA

Linia Classic, z oknem T1, materiła tkanina instroligatorska A27. Tym razem w wersji 2+1 ( SMALL ) i dwa kolejne dodatkowe albumy. Pakiet 2+1 to jeden album główny ( 30x30cm ) + 2 dodatkowe w trzech różnych wersjach. SMALL - 20x20cm, MEDIUM ( 25x25cm ) oraz 3MAX 30x30cm

mossakowskie

 

 2. ALBUMY OLI I ALBERTA

Linia Kreativ, Okładka zdjęciowa z laminatem matowym. Dodatkiem napisy na okładce zewnętrznej a przodu i z tyłu. Pakiet 3MAX. Mamy do czynienia z 3 albumami w formacie 30x30 każdy z nich. Coraz częściej brany model przez naszych klientów. Osobiście strasznie się tą wersją albumu również zaczynam interesować i polecać. 

 

alberty

 

 3. ALBUM EMILII I JARKA

Seria AKRYL PRESTIGE, wzór AP4 z grawerem okładki zewnętrznej

jarki

 

 4. ALBUM KAROLINY I RAFAŁA

Album z serii CZARNA GWIAZDA, wzór SG1.

Produkty z tej serii charakteryzują się kilkoma cechami. Występują wyłącznie w czarnej matowej skórze. Zawsze występuje wersja czarnej akrylowej płtyki. W niektórych wzorach z grawerem w innych ze zdjęciem. Aby w pełni obejrzeć produkty z tej serii zapraszamy do artykułu CZARNA GWIAZDA.

karoliny rafaly